JOGOS MOKYTOJA

Kaip ir daugelis, jogą atradau tamsiausiu savo gyvenimo laikotarpiu, kai priėjau liepto galą ir supratau, kad daugiau nebėra kur eiti, buvau visiškai nukrypusi nuo to kas mano širdžiai yra tikra, todėl buvau priversta griebtis pokyčių. Joga man buvo vaistas ir kelias atgal į save, savo pačios suvokimą ir gyvenimo prasmės iš naujo atradimą. Tai nebuvo vien tik pratimai ar kvėpavimas, bet man tai buvo kur kas daugiau - mano kūno ir sielos gydymas.

Pajutusi teigiamą jogos įtaką tiek fizinei, tiek mentalinei sveikatai, buvau įkvėpta ir jaučiau pareigą dalintis joga su kitais, tad pasirinkau jogos mokytojos kelią. Baigusi Tarptautinius Sivananda Vedanta jogos mokytojų kursus įgijau jogos mokytojos titulą. Savanoriavau Sivananda Vedanta jogos centre Londone, kur man buvo duotas dvasinis Sri Devi vardas. Grįžusi į tėvynę toliau gilinu sporto ir judėjimo naudą sveikatai Lietuvos sporto universitete, studijuoju "Pratimai, mityba ir streso valdymas" bakalauro studijas. Dalinuosi joga ir vedu užsiėmimus Kaune pradedantiesiems.

Judesys išlaisvina, atpalaiduoja kūną ir protą. Ne veltui po geros treniruotės jaučiamės pagyvėję ir įgavę jėgų. Judesys, ypač atliekamas sąmoningai, keičia mūsų gyvenimo kokybę.

© manojoga 2019