top of page
Pažink save per meilę (4).png

GYVENTI AUTENTIŠKĄ ŠIRDIES KELIĄ KIEKVIENĄ DIENĄ

Mano joga yra įrankis - vedlys, atveriantis kelią į autentišką kūno pažinimą, jo stiprinimą, geresnį savęs, daugiau negu fizinės būties, suvokimą.

Savojo autentiško tikrojo Aš pažinimas yra susietas su unikaliu kiekvienos sielos atsineštu planu - Dharma.

Dharma yra aukščiausias tikslas, sielos dovanos, įspaudai, kuriuos nešiojame savyje. Tai yra tylus širdies kuždesiai, intuicija, kuri mus kiekvieną vedą link savo svajonių, kurios mus užpildo iš vidaus, teikia pilnatvę, tai mes vadiname gyvenimo tikslu. Dažnai žmogus nusisuka nuo savo Dharmos, savo autentiškumo ir po mažu yra užpildomas liūdesio ir tuštumos.

Mano joga yra vieta, kuri skatina pažinti ir leisti skleistis savo aukštesniąjam autentiškam Aš ir pilnai gyventi savo unikalumo šviesoje be baimės. 

Pažink save per meilę (12).png
Pažink save per meilę (6).png

Čia susitinka autentiškumas, intuityvus judėjimas ir seniausias kūno, sielos ir proto mokslas – joga. Mano jogos praktika yra statoma ant kūno ir kvėpavimo sąjungos, kuri vėliau apjungia emocinę ir dvasinę žmogaus kelionę. Čia 5 tūkstančių metų senumo holistinės sveikatos sistema yra pritaikoma moderniam žmogui atsižvelgiant į šiandienos sveikatingumo srityje atrastas ir praktikoje išbandytas mokslo tendencijas.

Mano jogos įkūrėja Kristina tiki, kad geriausias mokytojas yra mūsų kūnas. Jeigu sugebėsime nuraminti nepaliaujamai siaučiantį protą, išmoksime klausytis ir išgirsti vidinius kūno poreikius. Sveikame, pilname energijos kūne, toliau galime kurti tobulus namus mūsų sielai.

Pažink save per meilę (10).png
Pažink save per meilę (7).png

PAKABUKAI, APYRANKĖS, VĖRINIAI, MALOS, TALISMANAI, AMULETAI

Jau nuo mažens kuriu talismanus ir amuletus, vėrinius ir kitus papuošalus, kurie mane apsaugopritraukia sėkmę, suteikia pasitikėjimo savimi, įkvepia vidinę jėgą, suteikia stabilumo ir saugumo jausmą, puoselėja mano moteriškumą, švelnumą ir seksualumą.

Sulyginčiau gydančiuosius kristalus kaip kristalizuotas fėjas - kiekvienas akmenėlis turi savo savybių ir charakteristikų ir skirtingai veikia žmogaus biolauką. Vieni padeda nuraminti mintis, kiti padeda įsižeminti, o kiti atveria aukštesniąją sąmonę, vieni sušildo širdį, o kiti apsaugo.

 

Kiekvienas daiktas ir objektas vibruoja skirtingu dažniu ir skleidžia tai į išorę ją veikdamas. Tokiu principu kristalai veikia ir mus, keldami mūsų vibracijas, švelniai įsiterpdami į vidinius procesus. Tai leidžia mums labiau pajusti savo vidinius pojūčius, juos priimti, leisti jiems būti ir juos transformuoti.

Kiekvienas kūrinys yra pagamintas iš kruopščiai atrinktų kristalų su meile ir intencija, kad šie neštų laimę ir sėkmę. Visi kristalai yra energetiškai išvalomi ir pakraunami prieš juos išsiunčiant.

Pažink save per meilę (9).png

"Aš žaviuosi kūno galimybėmis. Kiekvieną kartą užlipusi ant jogos kilimėlio stebiu kur mano kūnas nuves mane šį kartą. Jis turi savo atskirą intelektą, todėl stengiuosi neleisti protui vesti mano praktikos. Neriboju savęs griežtomis jogos sekomis, man patinka žaismingumas, galimybė kurti ir kiekvieną kartą kažką atrasti. Dėl to labiausiai traukia Vinyasa jogos stilius, nes čia galiu išreikšti tai kas yra manyje. Tačiau stengiuosi neapsiriboti pavadinimais ir etiketėmis, aš palieku vietos kūrybai ir saviraiškai. Iš to ir kilo Mano jogos pavadinimas, su mintimi, kad kiekviena jogos kelionė yra savita ir autentiška." - pasakoja jogos mokytoja Kristina. 

Flower.png
bottom of page