43B5B194-B455-4FC3-8BA2-8C9600498855.JPG

VEDU Į AUTENTIŠKUMĄ KIEKVIENĄ DIENĄ

Čia susitinka autentiškumas, intuityvus judėjimas ir seniausias kūno, sielos ir proto mokslas – joga. Mano jogos praktika yra statoma ant kūno ir kvėpavimo sąjungos, kuri vėliau apjungia emocinę ir dvasinę žmogaus kelionę. Čia 5 tūkstančių metų senumo holistinės sveikatos sistema yra pritaikoma moderniam žmogui atsižvelgiant į šiandienos sveikatingumo srityje atrastas ir praktikoje išbandytas mokslo tendencijas.

Mano jogos įkūrėja Kristina tiki, kad geriausias mokytojas yra mūsų kūnas. Jeigu sugebėsime nuraminti nepaliaujamai siaučiantį protą, išmoksime klausytis ir išgirsti vidinius kūno poreikius. Sveikame, pilname energijos kūne, toliau galime kurti tobulus namus mūsų sielai.

PAŽINK KRISTINĄ

Mano joga yra įrankis - vedlys, atveriantis kelią į autentišką kūno pažinimą, jo stiprinimą, geresnį savęs, daugiau negu fizinės būties, suvokimą.

 

"Aš žaviuosi kūno galimybėmis. Kiekvieną kartą užlipusi ant jogos kilimėlio stebiu kur mano kūnas nuves mane šį kartą. Jis turi savo atskirą intelektą, todėl stengiuosi neleisti protui vesti mano praktikos. Neriboju savęs griežtomis jogos sekomis, man patinka žaismingumas, galimybė kurti ir kiekvieną kartą kažką atrasti. Dėl to labiausiai traukia Vinyasa jogos stilius, nes čia galiu ekperimentuoti. Tačiau stengiuosi neapsiriboti pavadinimais ir etiketėmis, aš palieku vietos kūrybai ir saviraiškai. Iš to ir kilo Mano jogos pavadinimas, su mintimi, kad kiekvieno jogos kelionė yra savita ir autentiška." - pasakoja jogos mokytoja Kristina. 

IMG_6496.JPG
612063D2-4325-4AE6-94C7-68B09D43DE43.JPG