top of page

FREQUENTLY ASKED
QUESTIONS

 • Can I insert an image, video, or gif in my FAQ? (Demo)
  Yes. To add media follow these steps: 1. Enter the app’s Settings 2. Click on the “Manage FAQs” button 3. Select the question you would like to add media to 4. When editing your answer click on the camera, video, or GIF icon 5. Add media from your library.
 • How do I edit or remove the “FAQ” title? (Demo)
  You can edit the title from the Settings tab in the app. If you don’t want to display the title, simply disable the Title under “Info to Display”.
 • Ar kurse esantys jogos užsiėmimai tinka pradedantiesiems?
  Jogos užsiėmimai esantys kurse labiau tinka su joga susipažinusioms ir praktikuojančioms jogą, nes Vinyasa jogos užsiėmimų tempas yra ganėtinai intensyvus ir instrukcijų duodama minimaliai. Yin jogos praktika yra lengvesnė todėl tinka ir pradedančiosioms. Klausyk savo kūno. Labai svarbu jogos pratimus atlikti taip giliai kiek yra prieinama kūnui. Jokiais būdais nespausk savo kūno įeiti į pozas, kurioms jis nėra pasiruošęs. Apsaugok savo kūną nuo traumų, nes tu esi atsakinga už jį.
 • Ar galiu įsigyti jau susegtą transformacijų pratybų dokumentą?
  Transformacijų pratybos yra įtrauktos kartu su kursu PDF formatu, jas gali atsispausdinti pati, ar atskirai skirti užrašų knygutę tyrinėjimams atlikti pagal pratybų užduotis. Profesionaliai susegtas transformacijų pratybas galima užsisakyti per manojogą.lt puslapį už papildomą kainą 33 eurai (su siuntimu).
 • Ar galiu atgauti pinigus jei kursas man nepatiks?
  Kadangi įsigijusi kursą iš karto gausi prieigą prie visos medžiagos, pinigai nėra grąžinami.
 • Kiek laiko užtruks pereiti kursą?
  Priklauso labai individualiai, gali per kursą eiti savu tempu, nes prieigą prie jo gausi neribotam laikui. Rekomenduoju numatyti laiką per kurį nori pereiti kursą, nes įsipareigojus, pajusi stipriausius pokyčius.
 • Ar galiu prisijunti prie kurso jei niekados nesu meditavusi?
  Taip, žinoma. Meditacijos yra vedamos ir visos instrukcijos yra duodamos, todėl tikrai nesijausi pasimetusi.
bottom of page