top of page

Patyriminė kelionė į pietų Prancūziją Marijos Magdalietės tūkstančio rožių keliu

Iniciacija į Moteriškąją Kristaus sąmonę

Spalio 13 - 20 d., 2023

Marijos Magdalietės liepsna kyla daugelio mūsų širdyse, o jos meilės, prisikėlimo ir atgimimo giesmė yra iš pelenų kylantis feniksas. Liepsnojanti Marijos Magdalietės liepsna yra mistinė moteriškoji energija, kuri žadina Kristaus-Sofijos sąmonę mūsų žmonijoje, kai pasauliui žūtbūt reikia prisiminti tiesą, kas mes esame.

 

Marija Magdalietė, žinoma kaip, „Apaštalų Apaštalė“, „13-oji apaštalė“ ir „Moteris su Šventuoju Graliu“, sukūrė kelią radikaliai meilei, kad ši Žemė galėtų pasėti, įsišaknyti ir sužydėti iš naujo. Ji buvo moteriškojo Dieviškumo įsikūnijimas, apšviestoji Šventosios Sofijos. Būdama dvasinių paslapčių sergėtoja, ji padėjo žmonėms suprasti jų žmogiškumo dieviškumo kibirkštį.

Your horoscope for the week ahead_ The New Moon in Virgo activates a healing energy.png

Patriarchalinių jėgų atstumta, ji buvo išniekinta, pažeminta ir neteisingai šmeižiama kaip paleistuvė, prostitutė ir nusidėjėlė. Nepaisant to, ji vaikščiojo šia Žeme kaip gyvoji Meilės Liepsna ir liko ištikima šioje planetoje gimusios moteriškos Kristaus Sąmonės galiai.

 

Draugė, mylimoji ir motina, Marija Magdalietė buvo dievinama Ješua (Jėzaus) ir kartu jie įkūnijo dvynių liepsnos sąmonę ir meilės alchemiją. Jos legendų ir istorijų gausu mistiškose Pietų Prancūzijos žemėse, kur ji gyveno po Kristaus nukryžiavimo ir prisikėlimo. Būtent į šias šventas vietas keliaujame kartu kaip Šventosios Meilės Liepsnos sergėtojos.

Programa

Pirma diena. Spalio 13 d., penktadienis

 

Išvykstame simbolinę, bet ypatingą dieną, penktadienį, 13 d., ši diena yra apipinta įvairiausiais prietarais, bet tai yra Marijos Magdalietės diena. Penktadienis Veneros diena (Veneros planeta yra glaudžiai siejama su Marija Magdaliete), o 13 - Marijos Magdalietės skaičius (Ji buvo tryliktoji Jėzaus Apaštalė, dar vadinama Apaštalų Apaštalė). Taip pat žinome, kad turime trylika mėnulio ciklų, trylika zodiako ženklų.

 

Skrendame iš Vilniaus į Marselį. Rekomenduojamas skrydis su persėdimu Briuselyje su Brussels Airlines. Nusileisime Marselio oro uoste 22:55 val. Nakvynė Marselyje.

 

Antra diena. Spalio 14 d., šeštadienis

 

Pajudėsime į Saint Maximin la-Sainte Baume, miestelį, kurio Šventojo Maksimino bazilikoje yra laikomi Marijos Magdalietės palaikai. Vėliau lankysime uolą, kurioje ji gyveno septynerius metus.

 

Trečia diena. Spalio 15 d., sekmadienis

 

Keliausime link Pirėnų kalnų. Lankysime Izidės sostą. Izidės sostas yra senovinis akmeninis sostas, įkomponuotas į žemę ir apsuptas to, ką galima apibūdinti kaip „Žiedų valdovo“ užburtą mišką. Aukštai virš senojo romėnų SPA miesto (dabar žinomo kaip Rennes les Bains) liekanų yra Izidės sostas. Manoma, kad tai yra Izidės iniciacijos vieta į Izidės Mistikos Mokyklą. Kiekvienais metais šimtai vyrų ir moterų plūsta į šią vietą melsdamiesi gauti išminties, išgydymo ir iniciacijos į Moterišką Kelią.

 

Tvirtinama, kad kai tu sėdi į šį sostą, gali justi, kad ši šventa vieta yra susijusi su vaisingumu, seksualumu ir gimdos išmintimi. Istoriškai Rennes les Bains yra oficialiai pažymėta Rožių linijoje (Paryžiaus dienovidinis), tai laiko ir energijos linija, kuri eina per Saint Sulpice Paryžiuje iki šventojo kalno Bugarach.

 

Izidės sostas taip pat yra Pentagramoje, kurią atrado Henris Linkolnas knygoje "Šventasis kraujas, Šventasis Gralis". Tai mistinis portalas, nubrėžtas per žemę, supančią Rennes les Chateau penkias kalnų viršūnes. Daugelis šiame regione šią pentagramą vadina Veneros šventykla, kurios epicentras yra La Pique (Veneros šventyklos aktyvacija).


 

Ketvirta diena. Spalio 16 d., pirmadienis

 

Lankysimės visuose Pentagramos taškuose kurie sudaro mistinę Veneros Žvaigždę.


 

Penkta diena. Spalio 17d., antradienis

 

Integracinė diena, laikas sau, ramybėje, tyloje, meditacijoje.

 

Šešta diena 18d., trečiadienis

 

Lipsime į kalną Bugarach. Jis yra laikomas Šventuoju kalnu, kuris savo paslaptimis ir natūralia urvų sistema įkvėpė daugybę piligrimų. Manoma jame buvo apsistoję ankstyviausi protėviai Magdalenos epochoje. Taip pat tikima, kad tai yra portalas su nežemiškuoju pasauliu.

 

Septinta diena 19 d., ketvirtadienis

 

Pajudame link Tulūzo, aplankome miestą. Nakvojome viešbutyje netoli oro uosto.

 

Aštunta diena 20 d., penktadienis

 

Skrydis anksti atgal į Vilnių ryte iš Tulūzo.


 

*Kelionės programa gali šiek tiek keistis.

Investicija

Kas įskaičiuota

7 naktys viešbučiuose

Pusryčiai

Transportas ir kelionės į šventas vietas

Joga ir ritualai

Kas neįskaičiuota

Lėktuvo bilietai

Rekomenduojami skrydžiai:

 

Iš Vilniaus į Marselį su persėdimu Briuselyje su Brussels Airlines

Iš Tulūzo į Vilnių su persėdimu Briuselyje su Brussels Airlines

Pietūs ir vakarienė

Papildomos išlaidos

Labai early bird 888 eur iki balandžio 30 d.

 

Early bird 999 eur iki liepos 31 d.

 

Pilna kaina po liepos 31d. 1313 eur.

Registracija

Gavome jūsų registraciją. Netrukus susisieksime su jumis!

Trys Marijos

Pirmoji kelionė yra Balandžio 21 d. - 26 Juodosios Madonos kelionė Lenkijoje.

Antroji kelionė (data derinama) Nekaltosios Mergelės Marijos kelionė Rodo saloje.

Trečioji kelionė Spalio 13 d. 20 d. Prancūzijos pietuose Marijos Magdalietės keliu.

bottom of page