top of page

Pilvo presas ir ne tik:
kūno branduolio stiprinimo programa

4-ių savaičių online jogos ir sveikatingumo programa

Screenshot 2024-04-19 at 19.05.18.png

Ši keturių savaičių virtuali jogos programa yra kruopščiai sukurta su tikslu stiprinti kūno branduolio raumenis, kurie apima pilvą, nugarą, dubenį ir sėdmenis. Šiame kurse dinamiška joga derinama su fitness elementais. Ši programa neša naudą tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems ir yra sukurta pagal modernaus žmogaus gyvenimo būdą. Stiprėkite tiesiai iš namų jums patogiu laiku.

Kas tavęs laukia šioje programoje

✔️ 8 profesonaliai sukurti vaizdo įrašai, kuriuose susilieja jogos ir sveikatingumo (fitness) elementai, kad sustiprinti kūno branduolio raumenis ir pakelti bendrą kūno tonusą.

✔️ Kiekviename vaizdo įraše instruktuojami tiksliniai jėgos, ištvermės ir tempimo pratimai, kurie tausoja kūną, treniruoja skirtingas raumenų grupes ir užtikrina nuoseklų progresą.

✔️ Programą siūloma atlikti per keturias savaites, atliekant dvi treniruotes į savaitę savu laiku ir tempu, taip treniruojant valią ir discipliną. Treniruotės trunka nuo 15 iki 30 minučių, todėl net ir patys užimčiausi atrasite laiko sau.

✔️ Bonus pridėta Express 8 min treniruotė, kai laiko turite visai nedaug.

Kodėl svarbu treniruoti kūno branduolio raumenis

Gerina laikyseną

Gerai ištreniruoti kūno branduolio raumenys yra ne tik gražios figūros, bet ir geros laikysenos paslaptis. Stiprindami nugaros, pilvo, dubens raumenis galime išlaikyti taisyklingą laikyseną ir būti visada pasitempę ir apsisaugoti nuo traumų.

Mažina nugaros skausmus

Kūno branduolio raumenys yra glaudžiai susiję su stuburo sveikata. Jiems nusilpus gali atsirasti nugaros skausmai ir negalavimai. Nesvarbu ar gyvenate sėslų ar aktyvų gyvenimo būdą, tvirtas kūno branduolys gali suteikti svarbią paramą mūsų nugarai ir apsaugoti nuo skausmų ir gerokai pagerinti gyvenimo kokybę.

Didina kūno stiprumą

Kūno branduolio raumenys nuolatos dalyvauja kasdienėje veikloje: keliantis iš lovos, rišantis batus, keliant ir nešant nešulius. Taip pat jie suteikia galios ir stabilumo atliekant dinamiškus judesius kaip bėgimas, šokimas ir sukimasis. Stiprus kūno branduolys suteikia vidinio veržlumo, kuris suteikia valios ir tvirtai palaiko mūsų fizinę, bei emocinę ašį.

Why You Should Never, Ever Stop Doing Forearm Planks.jpg
Exercises for Back Pain Relief from Sitting (Even If You Have Fibromyalgia).jpg
Straighten Up! How Your Posture Impacts Your Health, Well-Being, and Training_edited.jpg

Ši programa yra tau, jeigu tu:

👉 Nori per trumpą laiko tarpą sustiprinti savo kūno branduolio raumenis.

👉 Nori padailinti savo pilvo formas ir ejaustis puikiai.

👉 Ieškai trumpų ir veiksmingų treniruočių, kurios yra lengvai įterpiamos į užimtą dienotvarkę.

👉 Esi sveikatingumo entuziastas(ė) ir ieškai naujų, kūribingų treniruočių ir nori papildyti savo esamą treniruočių rėžimą.

👉 Nori pradėti sportuoti ir ieškai įkvepiančių ir įtraukiančių treniruočių.

👉 Nori atsikratyti apatinės nugaros ir juosmens skausmų ir turėti puikią laikyseną.

👉 Ieškai efektyvių treniruočių, kurias gali atlikti namuose be papildomų priemonių.

👉 Mėgsti jogą ir aktyvią veiklą.

👉 Nori sustiprėti ir mėgautis gyvenimu.

“Vau, tiesiog vau! Esu bandžiusi daug online programų, bet ši tiesiog įtraukė nuo pirmos treniruotės. Matosi, kad instruktorė išmano ir myli savo darbą, o treniruotės yra veiksmingos ir įdomios. Jaučiuosi stipresnė, stebiuosi kokią pažangą padariau per tokį trumpą laiko tarpą.

Miglė

Pilvo presas ir ne tik: stiprus kūno branduolys

27,00€

4-ių savaičių online programa

✔️ 8-ios treniruotės

✔️ Treniruočių trukmė: 15 - 30 minučių

✔️ Lokacija: jums patogi vieta, kur yra 🛜

✔️ Siūlomas grafikas: 2 kartai per savaitę

✔️ Tinka pradedantiesiems ir pažengusiems

✔️ Treniruočių tipas: joga su fitness elementais

✔️ Bonus 8 min Express treniruotė

Screenshot 2024-04-23 at 17.51.47.png

Apie trenerę

Mano Joga Kristina.JPG

Kristina -  jogos, meditacijos ir sveikatingumo instruktorė.

Esu baigusi Šivananda jogos mokytojų kursus, taip pat savanoriavau Šivanandos jogos centre, Londone. Esu baigusi Lietuvos Sporto Universitetą "Pratimai, mityba ir streso valdymas" programą. Įgijau meditacijos intruktorės kvalifikaciją pas Indrę Mariją, o Yin jogos mokytojos, pas Kassandra Reinhardt. Ir dar daug daug įvairiausių mokymų. Bet didžiausius mokymus esu įgavusi per savo praktiką and kilimėlio ir jogos studijose. Jau daugiau nei aštuonerius metus praktikuoju jogą ir meditaciją, sveiką, aktyvią gyvenseną, einu sąmoningo gyvenimo keliu. 

Mano Joga gimė iš įvairiausių jogos ir judesio terapijos ir sveikatingumo krypčių. Čia jungiasi 5 tūkstančių metų senumo holistinė sveikatos sistema kaip joga ir autentiškas intuityvus judesys ir naujausios sveikatingumo mokslo tendencijos.

bottom of page